Suprema Lex Centrum Szkolenia Samorządów i Kadr z siedzibą w Krakowie prowadzi działalność szkoleniową na terenie całego kraju. Prowadzimy działalność szkoleniową w tych obszarach, które związane są z wykładnią i stosowaniem przepisów dynamicznie zmieniającego się prawa w sektorze publicznym. Corocznie szkolimy około kilkunastu tysięcy osób.

Specjalizujemy się również w zakresie organizacji kompleksowych projektów szkoleniowych w formie szkoleń otwartych i zamkniętych, kursów oraz usług doradczych dla jednostek samorządu terytorialnego, administracji publicznej oraz przedsiębiorstw państwowych i komunalnych. Nasze działania cechuje fachowość, elastyczność i szybkość działania. Dzięki dużemu zespołowi wykwalifikowanych pracowników i kompetentnych trenerów, jesteśmy w stanie spełniać wysokie wymagania naszych Klientów.

Nasi partnerzy:


Zagadnienia związane z funkcjonowaniem jednostek sektora finansów publicznych, rachunkowość, podatki, zmiany w prawie, audyt, kontrola, zamówienia publiczne, to główna problematyka naszych ogólnopolskich 3-5 dniowych szkoleń organizowanych cyklicznie w Krakowie, Zakopanem, Karpaczu, Juracie, Kołobrzegu i Międzyzdrojach. Dodatkowo prowadzimy szkolenia w formie jednodniowych szkoleń wojewódzkich oraz kursów na terenie każdego z województw.


Adresatami naszych szkoleń i kursów są przede wszystkim przedstawiciele samorządów i instytucji państwowych oraz innych grup zawodowych lub społecznych. Dzięki współpracy z wybitnymi wykładowcami oraz ośrodkami szkoleniowymi w całej Polsce, możemy zaproponować Państwu szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym w atrakcyjnej cenie.

Kadrę szkoleniową stanowią osoby pracujące na co dzień w najważniejszych instytucjach sektora finansów publicznych.

Jesteśmy wpisani przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.12/00062/2021. Jesteśmy również wpisani do rejestru niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego.


Nie ustajemy w wysiłkach by realizować wytyczony cel nadrzędny czyli dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość usług. Będziemy zaszczyceni jeżeli dołączycie Państwo do grona naszych klientów.

  • Przeszkolonych
  • 69888
  • osób
  • Zaufało nam
  • 9393
  • kontrahentów