Rachunkowość

wtorek, 04 czerwiec 2019 22:29

Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach organizacyjnych po zmianach w 2019 roku

 

Adresat: Szkolenie skierowane jest do: skarbników Gmin, Powiatów i Województw, pracowników służb finansowo-księgowych (głównych księgowych, księgowych) Urzędów jednostek samorządu terytorialnego, Starostwa i Urzędów Marszałkowskich oraz dyrektorów, kierowników i głównych księgowych jednostek obsługi finansowo-księgowej szkół i placówek- tzw. ZEASÓW, dyrektorów i głównych księgowych jednostek oświatowych, kierowników gminnych i powiatowych jednostek organizacyjnych w tym samorządowych instytucji kultury oraz spółek komunalnych.. Tematyka:
Nieprawidłowości w zakresie ewidencji dochodów i wydatków oraz rozliczeń podatku VAT. Podatek VAT w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach organizacyjnych po zmianach w 2019 roku. Wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów w jednostkach samorządu terytorialnego II. Import usług w jednostkach samorządu terytorialnego.

 

    25.08.2019 - 28.08.2019 - Kołobrzeg
    Baltic Plaza mediSPA & FIT****, ul. Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg

czwartek, 30 maj 2019 22:44

Szkolenie „Sprawozdawczość budżetowa w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach organizacyjnych w 2019 r. Rachunkowość budżetowa i wybrane zagadnienia dotyczące ewidencji księgowej. Kontrola finansowa w jednostkach samorządu(...)”

calc

Adresat:
Szkolenie skierowane jest do: skarbników gmin, powiatów i województw, głównych księgowych i księgowych urzędów jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, starostw i urzędów marszałkowskich oraz pracowników służb finansowych innych jednostek sektora finansów publicznych, głównych księgowych i księgowych jednostek pomocy społecznej.

Tematyka:

Kontrola finansowa w jednostkach samorządu terytorialnego i ich jednostkach organizacyjnych

Rachunkowość budżetowa i wybrane zagadnienia dotyczące ewidencji księgowej

Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie sprawozdawczości budżetowej z dnia 9 stycznia 2018 r. (Dz. U. poz. 109 z późniejszymi zmianami)

    14.07.2019 - 17.07.2019 - Zakopane
    Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Geovita w Zakopanem, ul. Wierchowa 4, 34-500 Zakopane